بازی و ریاضی

 

 

 

دانش آموزان عزیز در این بازی با نتایج شگفت انگیزی روبرو خواهید شد 

بوی ماه مدرسه

بی شک شروع ماه مهر نه تنها برای دانش اموزان بلکه برای بزرگ تر ها نیز سرشار از شور و هیجان و خاطره است . خاطراتی که زنگ های تفریح و سرود های صبح گاهی مدرسه و خنده های بی انتهای کودکانه و بازی های کودکانه و ... را در بر می گیرد . این شعر زیبا و خاطر انگیز تقدیم به شما بزرگتر های نازنین و همه ی دانش آموزان

نقش والدین در موفقیت دانش آموزان

بی شک والدین نقش بسیار مهمی در موفقیت دانش آموزان خواهند داشت  و همکاری و تعامل آن ها با آموزگار و اولیاء مدرسه اجتناب نا پذیر و رمز اصلی رسیدن دانش آموزان به قله های بلند موفقیت است . در این مقاله ی کوتاه چند راه کار مهم و کلیدی در رابطه با نقش والدین در موفقیت دانش آموزان ارائه خواهد شد . 

ارائه ی کنفرانس با موضوع (( قلب و دستگاه گردش خون )) .

پس از قرار دادن فیلم آموزشی با موضوع ( قلب و دستگاه گردش خون ) توسط آموزگار پایه ی سوم ( ب ) در سایت مدرسه دانش آموزان محقق و پر تلاش این کلاس ابوالفضل جمالزاده ، مهدی غیاثی نیک و محمد طاها قدیمی تحقیقا ت زیادی در این زمینه به عمل آوردند و نتایج تحقیقات خود را در این زمینه به دوستان خود ارائه نمودند . تلاش این محققان کوچک در سه غالب ارائه ی پاور پوینت توسط ابوالفضل جمالزاده ، ارائه و تفسیر کامل یک کتاب اموزشی درهمین زمینه توسط مهدی غیاثی نیک و توضیحا تی کامل توسط محمد طاها قدیمی بود . 

انیمیشن گردش خون

انیمیشن گردش خون

دانش آموزان عزیز،  شما با دیدن این انیمیشن آموزنده اطلاعات ارزشمندی از کار قلب و سیستم گردش خون بدست خواهید آورد . به امید موفقیت و سربلندی روز افزون برای تک تک شما

دانلود در ادامه مطلب . . .

روزی شاد در کلاس های تابستانی کنکاش

کلاس های تابستانی کنکاش با اهداف آموزش و دوره ی درس ریاضی - بازی و ورزش در محیطی شاد و دوستانه و آموزش خط و نقاشی توسط اساتید برتر در حال انجام است . تصاویر فوق گوشه ای ازفعالیت های دانش آموزان کلاس سوم ( ب ) را در این کلاس ها نشان می دهد . با آرزوی موفقیت و سربلندی روز افزون برای تک تک این عزیزان .

جشن پایان سال کنکاش

جشن پایان سال کنکاش در فضایی شاد و مفرح برگزار شد و در این راستا از دانش آموزان نمونه و ممتاز پایه ی سوم ( ب ) که در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی و هنری و ورزشی و مسابقات مختلف نظیر جابر بن حیان و... برای مدرسه افتخار کسب کرده بودند تجلیل و قدر دانی به عمل آمد .عکس های فوق ، عکس های یادگاری دانش آموزان همراه با آموزگار خود در این روز خاطره انگیز می باشد . 

جادوی عدد 9

جادوی عدد 9

دانش آموزان عزیز پایه ی سوم، در این فیلم کوتاه شما را با یکی از روش های نوین استفاده از انگشتان دست در یاد گیری ضرب عدد (9) آشنا می نمایم . امیدوارم با به کارگیری این روش جالب و جذاب ضرب عدد 9 برای همیشه در خاطرتان ثبت شود . با آرزوی موفقیت و سر بلندی برای همه ی شما عزیزان

دانلود فیلم در ادامه مطلب . . .

تهیه ی کاغذ از زباله

تهیه ی کاغذ از زباله

در این فیلم کوتاه به خوبی نشان داده می شود که چگونه با استفاده از کاغذ های باطله و استفاده شده و بدون قطع درختان و از بین رفتن جنگل ها که ارزشمند ترین منابع طبیعی ما هستند کاغذ های جدید تهیه می شود. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید . . .

تمرین جدول ضرب

همکاری و همیاری هم کلاسی ها برای یادآوری جدول ضرب

درس مطالعات

تدریس درس قوانین راهنمایی و رانندگی و علائم و تابلوها با حضور همیار پلیس در کلاس .دراین زنگ کارت همیار پلیس به تمامی دانش آموزان داده شد.

روز زمین پاک...

روز زمین پاک...

**گرامی داشت روز زمین پاک**

 

زنگ ورزش در پارک

دانش آموزان این کلاس در زنگ ورزش و در یک روز آفتابی به پارک رفتند و لحظات بسیارشادی را در کنار دوستان خود گذراندند .

مطالعات اجتماعی

دانش آموزان کلاس سوم ( ب ) با ساخت کارت های تقدیر و نوشتن متن های زیبا در این کارت ها از پدر و مادر یا برادر و معلم خود تشکر کردند.

 

جشن یلدا

عکس هایی از شادمانی دانش آموزان در جشن یلدای مدرسه

از 3 بعدی »