زنگ ریاضی - کنفرانس مبحث پول

دانش آموز پرهام غیاثی برای آگاه کردن دوستان خود از روند تغییر پول با گذشت زمان از سکه به کارت های بانکی کنفرانسی در کلاس ارائه نمود ودر این راستا از سکه ها و اسکناس های چندین سال قبل نیز استفاده کرد .

علوم - به دست آوردن آب شیرین از آب شور

در این آزمایش دانش آموزان به طور عملی مشاهده نمودند که از گرم کردن و تبخیر آب شور و جمع آوری بخار حاصل از تبخیر این آب شور ، آب شیرین به دست می آید . با تشکر از خانوم غیاثی محترم که در این آزمایش معلم کلاس را همراهی نمودند .

ریاضی و معمّا

در این چالش دانش آموزان ابتدا با استفاده از چوب کبریت چند چهار ضلعی یا سه ضلعی متصل به هم را ساختند و سپس با برداشتن یک یا چند چوب کبریت مناسب شکل خواسته شده را به دست آوردند .

مطالعات اجتماعی - شجره نامه

دانش آموزان کلاس سوم (ب) در راستای انجام فعالیت درس مطالعات اجتماعی خود ، شجره نامه هایی از خانواده های خود تهیه نمودند . با سپاس از اولیای محترم این دانش آموزان.

بازدید از موزه

دانش آموزان این کلاس در یک بازدید علمی از موزه ی رشت دیدن کردند . در این بازدید از با انواع نماد های غنی فرهنگ گیلان نظیر انواع لباس های محلی ، ظروف ، ابزار آلات کشاورزی قدیم و انواع سکه ها و همچنین با بسیاری از شخصیت های بنام گیلانی آشنا شدند .

بازدید از کتاب خانه ی باران

دانش آموزان کلاس سوم ( ب ) به مناسبت آغاز هفته ی کتاب و کتاب خوانی از کتاب خانه ی باران بازدید کردند. در این روز یکی از دانش آموزان ( ابولفضل جمالزاده ) در محیط کتاب خانه برای دوستان خود کتاب خواند .

زنگ علوم - ساخت حباب

ساخت حباب توسط دانش آموزان با استفاده از مایع ی آب و صابون

زنگ علوم - معرفی انواع ترازو

دانش آموزان در این مبحث از درس علوم با انواع ترازوها ( دیجیتالی - آشپزخانه ای - دو کفه ای - عقربه ای ) آشنا شدند . با تشکر از خانواده ی محترم غیاثی که انواع  ترازو ها را تهیه و به کلاس درس آوردند .

هفته ی بهترین دوست

به مناسبت شروع هفته ی بهترین دوست ، تعدادی از دانش آموزان هدیه هایی تهیه کردند و به بهترین دوستان خود تقدیم نمودند . در این راستا پوریا رونقی به دلیل نشان دادن اهمیت این موضوع که تمامی همکلاسی هایش دوستان خوب او می باشند به تعداد تمامی دانش آموزان هدیه تهیه کرده بود . با تشکر از همکاری تمامی اولیا ی محترم

زنگ علوم - ساخت ترازو

دانش آموزان پس از درک مفهوم ( جرم ) و این که جرم اجسام با واحد گرم و کیلو گرم اندازه گیری می شود ، اقدام به ساخت ترازوکردند و جرم مواد سبک و سنگین را مورد سنجش قرار دادند .

زنگ ورزش

زنگ هنر

ساخت کارت تبریک به مناسبت آغاز هفته ی دانش آموزان

 

آموزش نماز با استفاده از ویدیو پروجکشن

دانش آموزان کلاس سوم (ب ) آموزش نماز را با استفاده از ویدیو پروجکشن تمرین کردند. در این راستا دانش آموزان با نحوه ی صحیح قرائت سوره و ذکر های نماز آشنا شدند .

 

 

زنگ ورزشی شاد در یک روز بارانی در کلاس

دانش آموزان کلاس سوم (ب) در یک روز بارانی با کمک آموزگار خود خط پرشی را در کف کلاس رسم کردند و سپس به نوبت پرش را انجام دادند و رکورد هایشان توسط معلم ثبت شدو نفرات برتر مشخص شدند .

زنگ ریاضی - ساخت مکعب

دانش آموزان این کلاس با کمک معلم خود ساخت مکعب را در کلاس انجام دادند . در این راستا دانش آموزان به طور عملی نیز آموختند که هر مکعب مربع از 6 مربع تشکیل شده است .

« قبلی
از 3 بعدی »