المپیاد ورزشی

دانش اموزان کلاس چهارم ( ب ) در مسابقات مختلف ورزشی که در مدرسه ی کنکاش به مناسبت هفته ی تربیت بدنی برگزار شده بود شرکت و مقام های مختلفی را کسب نمودند . تصاویر فوق مربوط به روز توزیع جوایز به این ورزشکاران توسط مدیر محترم مدرسه جناب آقای خدادادی می باشد .

غذای سالم

با توجه به نقش تغذیه ی سالم در رشد جسمی و ارتقاء سطح هوش دانش آموزان ، کنکاش نیز یکی از هفته های خود را با عنوان هفته ی تغذیه ی سالم نام گذاری کرد و دانش آموزان و اولیاء علاقه مند با شرکت در این همایش و آوردن نمونه هایی از غذاهای سالم و مفید به مدرسه در این فعالیت شرکت نمودند .

ساخت ماکت (( محلّه )) در درس مطالعات اجتماعی

دانش آموزان کلاس چهارم ( ب ) پس از تدریس درس (  محلّه ی ما ) مربوط به کتاب مطالعات مطالعات اجتماعی ، با کمک و همکاری یکدیگر ماکتی از یک محلّه را ساختند . در ساخت این ماکت این نکات حائز اهمیت است که دانش آموزان علاوه بر ارائه ی آموخته های خود در غالب یک کار عملی ، همکاری و تقسیم کار را نیز به بهترین نحو رعایت کردند . 

دوست خوب

یکی از دغدغه های مهم والدین در شروع سال تحصیلی این است که فرزندشان چگونه یک دوست خوب انتخاب کنند . دانستن مشخصات یک دوست خوب در یافتن یک دوست واقعی به دانش آموزان کمک می کند . 

ریاضی دان توانمند

ده راه کار برای بالا بردن سطح دانش ریاضی شما

 

 

 

نفرات برتر کلاس چهارم

فرزندانم آرزوی قلبی من برای شما عزیزان موفقیت های برتر در سال های آینده است .

نفرات برتر آزمون جامع

نفرات برتر آزمون جامع :

نفرات  اول : گل پور ، معاف

نفر دوم : علیرضا علوی

نفرات سوم : غالب ، کاوه

نفرات چهارم : حقیقت شناس ، پور محمد خان

هنر و هندسه

نفرات برتر کارگروهی هنر و هندسه

گروه اول :علوی .اجاق زاده بیگدلی .آجلی

گروه دوم : سعیدی .پوریوسف.گل پور.محمدی

گروه سوم: کاوه .حقیقت پناه. خانی پور.غالب

اردو مدرسه کنکاش

کار گروهی درس مطالعات و هنر

مسابقه گروهی در کلاس چهارم برگزار شد که یکی از آثار تاریخی کتاب مطالعات را با خمیر بازی درست کنند گروه هایی که با سکوت و آرامش بیشتر و به صورت گروهی کار کردند انتخاب شدند.

هنر

استفاده از ابزار هنری باقیمانده از سالهای گذشته

آموزش با بازی 3

دانش آموزان کلاس به گروه های مختلف تقسیم شده وبه صورت گروهی پیک های سوال را حل کرده گروهی که با آرامش بیشتر و سریع تر پاسخ داده انتخاب شدند .

آموزش با بازی روز دوم

دانش آموزان یک زنگ کلاس یک کتاب داستان را چندین بار خواندند و در زنگ بعد کلمات سخت همان کتاب به صورت جای خالی برای دانش آموزان بر روی تابلو نوشته شد آنها باید به صورت گروهی کلمات را تشخیص میدادندگروه های برتر معرفی شد .

آموزش با بازی

برای آموزش بهتر دانش آموزان بازی هایی برای آنها ترتیب داده شدکه دانش آموزان برتر مسابقات مشخص شد.

جشن روز معلم به همراه اولیای معلم

 

 

از 12 بعدی »